Profesjonalne banery reklamowe Warszawa

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama artykułów reklamy wizualnej. Proponujemy Państwu banery winylowe oraz tekstylne. Nasze banery reklamowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a pełnokolorowy druk jest ostry i nie ulega łatwo działaniu czynników atmosferycznych. Gwarantujemy najwyższej jakości materiały, precyzyjne i terminowe wykonanie zamówienia oraz sprawdzoną

 

 

 

Projekt graficzny


W jaki sposób są wykonywane banery? Zazwyczaj pierwszym krokiem przy tworzeniu tej formy reklamy jest dokładne określenie tego co nas interesuje. Grafik dokładnie wypytuje się o każdy szczegół, aby nasz projekt spełniał swoją funkcję. Następnym krokiem jest dostarczenie przez klienta niezbędnych tekstów, zdjęć oraz logotypu firmy bądź innych znaków graficznych.

 

 

Pliki, które dostarcza zleceniodawca powinny być odpowiednio przygotowane (logotyp powinien być dostarczony na krzywych, co umożliwia jego dowolne zmiany wielkości bez straty jakości; natomiast przesłane zdjęcia powinny być jak największe, minimum 3000 pikseli przy rozdzielczości 300 dpi). W tym momencie grafik może już rozpocząć projektowanie. Wstępną wersje zawsze konsultuje z klientem, aby uniknąć pomyłki. Jeżeli projekt zostanie zaakceptowany, wysyła się go do drukarni. W przypadku baneru reklamowego ważna jest treść i forma, jednak duże znaczenie ma też jakość wykonania.